טבריה

כתובת: רחוב הגליל 52, בניין גליל סנטר
טלפון: 072-221-7631
שעות פעילות: א', ג', ה': 08:30-17:00 ; ב', ד': 08:30-19:00

סניף מעוף בטבריה מעניק שירותיו למרחב הכולל את: טבריה, מועצה אזורית גליל תחתון, יבניאל, מגדל, כפר תבור, מר'אר מועצה אזורית עמק הירדן ומועצה אזורית עמק המעיינות. 

השירותים הניתנים בסניפי מעוף הפזורים בארץ: 
יעוץ ליווי עסקי במגוון תחומים
ליווי לקבלת מימון ומסלולי סיוע לעסקים
מגוון של קורסים והדרכות בדרך להצלחת העסק
פגישת מיפוי ראשונה שמטרתה זיהוי הצרכים של היזם/העסק ובניית תכנית ליווי ייחודית
* השתתפות בפרויקט "ישראל דיגיטלית".

השירותים הניתנים בסניפי  מעוף כוללים מגוון רחב של נושאים:
הקמת עסק | שיווק ומכירות ייעוץ ארגוני ייעוץ תפעולי ולוגיסטי חדשנות ויצירתיות ייצוא וייבוא ייעוץ טכנולוגי | הטמעת מערכות מחשוב | ייעוץ בתחומי איכות הסביבה התייעלות אנרגטית  | רכש ממשלתי ומכרזים  | זכיינות  | רישוי עסקים תכניות תמיכה של המדען הראשי ייעוץ פיננסי סיוע בקבלת מימון

צוות יועצי מעוף מורכב ממיטב היועצים והמרצים בשוק העסקי הפרטי תוך הקפדה על מקצועיות, חדשנות ושרות ללא פשרות. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים אודות השירותים להם אתם זכאים!

 

הוראות הגעה לסניף ומידע לאנשים עם מוגבלות: 
יש שתי חניות נכים מול הבניין, במרחק של 20 מ' מהכניסה. תיאור הכניסה הראשית: יש מדרכה משופעת, דלת כניסה כנף רגילה ברוחב מעל 80 ס"מ. יש שירותי נכים תקניים בשטחים ציבוריים. מעליות: יש 3 מעליות, רוחב דלת כניסה 80 ס"מ, גודל המעלית:  80*80 ס"מ, הכפתורים מובלטים בכתב ברייל, המעלית מציינת בקול את מספר הקומה. 

 

 

צוות הסניף

שקד גולדמן
ליחן דולב
אביבית חג'בי
אנג'לינה רוייזר
אלירן בלמס
צור קשר
* :
* :
* :
* :
:
אני מאשר/ת קבלת עדכונים
...שולח פניה...
איך מגיעים?
map

קורסים וכנסים קרובים

יוזמים עסק" היא תכנית מקיפה באמצעותה, בעלי רעיונות יזמיים מקבלים סיוע מקצועי ומושקע על מנת להפוך את הרעיון לעסק קיים. התכנית כוללת קורס, ליווי צמוד, מגוון שירותים בסבסוד גבוה , הפנייה למקורות מימון ושעות ייעוץ.
לכל בעל עסק ישנה אחריות גדולה בהתמודדות עם מגוון נושאים כגון מתחרים, שיווק, ניתוח סביבה עסקית, פיננסים וכלכלה מקומית ועולמית. ידע בכל התחומים ברמת המיקרו והמאקרו יסייע לך לשמור על יציבות העסק לבקר, לשפר את הרווחיות, ואת ההתנהלות העסקית.
פייסבוק היא הרשת החברתית הפופולארית ביותר בעולם עם מעל מיליארד משתמשים! על מנת לנצל הזדמנות חשובה זו לשיווק העסק צריך להכיר את האפשרויות הקיימות.

לחצ/י למחשבונים